Haber

Rüştü Reçber’in oğlu Burak Reçber, QPR ile sözleşme imzaladı

Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları giyen Türk futbolunun efsane kalecisi Rüştü Reçber’in oğlu Burak Recber, babasının izinden gidiyor.

Burak Reçber, İngiliz grup Queens Park Rangers’ın U16 takımıyla tam burslu sözleşme imzaladı.

Forvet oyuncusu olan genç futbolcu, babasının aksine imza töreninde annesi Işıl Reçber ile babası Rüştü Reçber’i yalnız bırakmadı.

Işıl Reçber: “Gururluyuz”

Annesi Işıl Reçber, oğlu hakkında şunları söyledi:

“Kutlama; Kapıda çalan zil, çocukların cıvıltılarını duymaktır. Bir kucaklaşmadır, şekerle tatlı bir sohbettir, sevdiklerimizle sofraya gelen rahmettir, toprağa inen harekettir.” Yüzlerde sevinçtir, paylaşmaktır, huzurdur, yurt dışından gelen bir selamdır, haberdir, buluşmadır, Sevdiğini söylemektir, duymaktır, ailenle ve sevdiklerinle geçen her andır. Arkadaşlar En Kıymetlisi Memnuniyeti Paylaşmak Bizlerde Oğlumuzun İmza Töreninden Gelen Mutluluğumuzu, Gururumuzu Sizlerle Paylaşmak İstiyoruz.

Futbola 4 yaşında başladı, Fenerbahçe, Arsenal Academy’den geldi ve ardından 1882’de kurulan İngiltere’nin en eski kulüplerinden biri olan Queens Park Rangers ile 16. – yaşındaki yaş grubu.

Oğluma ve tüm çocuklarımıza maşallah. Allah hepimize güzel günler göstersin. Hayallerin güzel, güzelleri gerçek, yolları güzel olsun inşallah. Bayramınızı sevgi ve selamlarla kutlarız. Tüm Reçber Ailesi olarak büyüklerin ellerinden küçüklerin yanaklarından öpüyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu