Yaşam

The Last of Us’ın İkinci Sezonu Çekimleri Vancouver’da Başlıyor

Deadline sitesine yansıyan yeni habere göre ikinci Bizden geriye kalanlardönem çekimleri için Vancouver şehir seçildi. Part 2 oyununun hikayesine geçilecek olan serinin ikinci dönemi büyük bir heyecanla bekleniyor. Detaylar burada.

The Last of Us son dönemde hiç olmadığı kadar gündemde kalmaya devam ediyor. 2020 yılında çıkan Part 2’den sonra geçtiğimiz yıl PlayStation 5 için satışa sunulan ve bu hafta PC kullanıcıları ile buluşan Part 1 ve seri uyarlamasıyla sıkça karşılaştık.

İlk dönemin ikinci bölümündeyken HBO şirketinden yeşil ışık yakan ikinci dönem, bildiğiniz üzere devam bölümünde yaşananları anlatacak. Ancak bazı açıklamalarda bulunan baş yapımcılar Craig Mazin ve Neil Druckmann, ikinci oyunun tek bir döneme sığamayacağını söylediler. Sonuç olarak üçüncü hatta dördüncü döneme kesin olarak bakabiliriz.

The Last of Us’ın İkinci Döneminin Çekimleri Vancouver City’de Başlayacak

Geçtiğimiz haftalarda Twitter hesabından bir paylaşım yapan Druckmann, ikinci dönemle ilgili bir görsel paylaşarak bizleri heyecanlandırmıştı. Abby ‘Abigail’ Anderson karakterinin kolunu gördüğümüz bu görüntünün ardından Deadline sitesine yansıyan yeni habere göre yeni dönemin çekimlerinin Vancouver’da başlayacağı HBO tarafından doğrulandı. Bir hatırlatma olarak, 2. Kısım’ın hikayesi Kuzeybatı Pasifik’te geçiyordu.

Geçen ayın ortalarında gerçek HBO Max Youtube kanalında yayınlanan The Last of Us Podcast’in dokuzuncu bölümünde Craig Mazin şunları söyledi: “Aynı süreci tekrarlamamızı bekleyebilirsiniz, bu yüzden hikayeyi neyin özel kıldığına ve hikayenin ruhuna bakacağız. Ve dokunulmamalıdır. Ve sonra tempo ve karakterler aynı kalabilir veya andan ana değişebilir. Bir ortamdan diğerine geçerken, o hikaye için yapılması gerekeni yapacağız.”yorum yaptı

Son olarak, Şubat ayı başlarında Josh Horowitz ile röportaj yapan Bella Ramsey, “İkinci maçta ne olduğunu biliyorum ve potansiyel olarak bir süre Pedro’suz kalacağım için gerginim. Gerçekten çok üzücü olacak.”dedi.

habergolyaka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu